русукр

согласно тарифам вашего оператора +38 0939311793

Благодійна акція "Щаслива та гарна" від Chicardi та БФ "Квітна"

Благодійна акція "Щаслива та гарна" від Chicardi та БФ "Квітна"

Chicardi разом з благодійним фондом "Квітна" розпочинає спільну акцію “Щаслива та гарна”, спрямовану на підтримку жінок, що хворіють на рак молочної залози.

Ми хочемо зробити свій внесок і донести інформацію до українського суспільства, що допомагати легко і приємно не тільки через “модні” та "відомі" благодійні фонди, допомагати необхідно і вкрай важливо тоді, коли це стосується найчастішої форми раку в Україні та в усьому світі. Та й взагалі, допомагати в гарних справах та починаннях – приємно та шляхетно.
Ми запрошуємо тебе і твоїх подруг взяти участь в нашій спільній акції “Щаслива та гарна”, організованій магазином подарунків для дівчат Chicardi та БФ «Квітна».
Тепер, при купівлі будь-якого планеру Ban.do за промокодом KVITNA на нашому сайті ти автоматично отримуєш знижку 100 гривень на планер, а 20 гривень з кожного такого замовлення ми перерахуємо в благодійний фонд.
Якщо в тебе або твоїх друзів та знайомих є бажання додатково допомогти жінкам, які разом з БФ “Квітна” борються з раком молочної залози, ти можеш скористатися контактними даними або офіційними банківськими реквізитами фонду.

Благодійний фонд Квітна

http://kvitna.org/ru/

РЕКВІЗИТИ ФОНДУ

Благодійний фонд Квітна

р/р 26002056215903

ПАО КБ ПриватБанк

МФО 380269, ЕГРПОУ 40395596.

Прізначення платежу: добровільне пожертвування

Ничего не найдено.